ATS: zróżnicowana oferta to znak rozpoznawczy!

Ludzie chętnie kupują wysokiej jakości oleje silnikowe. W tym celu wybierają zaś podmiot ATS. Warto zaznaczyć, że zainteresowani klienci mogą zaś zdecydować się na usługi świadczone stacjonarnie oraz przez internet. Dodatkowo ATS oferuje na co dzień nie tylko oleje silnikowe, ale także wiele innych rzeczy. Co konkretnie?

Jak na co dzień działa ten podmiot? Warto zaznaczyć, że ATS to firma z Katowic. Od wielu lat działa ona między innymi stacjonarnie. Jej główna siedziba znajduje się przy ulicy Krakowskiej 208, w Katowicach. Mieszkańcy tego śląskiego miasta, jak i okolicznych miejscowości, mogą zatem śmiało się tam wybrać. Po dobrej jakości oleje silnikowe, ale nie tylko. Kiedy jest zaś otwarty punkt stacjonarny? Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 17:00. Warto zaznaczyć, że podmiot ATS świadczy usługi stacjonarne również w soboty. Wszystko dlatego, że można tam przyjść albo przyjechać od 09:00 do 13:00. Czyli ATS działa w trakcie szóstych dni tygodnia przez cztery godziny łącznie. Na pewno jest to zatem fajna alternatywa dla niektórych ludzi, którzy w czasie standardowego tygodnia nie mogą sobie pozwolić na zrobienie zakupów itp. Nie da się zaś ukryć, że zdecydowania część Polaków ma najwięcej wolnego czasu właśnie w soboty.

Inna możliwość to zakupy przez internet. To rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ale to normalne. W końcu nie ma przeszkód, aby robić zakupy prosto z własnego domu, czy mieszkania. O dowolnej porze dnia i nocy. Firma ATS zapewnia zaś również taką możliwość.

Co ważne, ten śląski podmiot gwarantuje od czasu do czasu rozmaite promocje. Możesz zdecydować się na znany i lubiany asortyment, ale także na nowości, które wzbudzają wielkie zainteresowanie. Co jednak dokładnie można tam kupić? Są to między innymi właśnie dobrej jakości oleje silnikowe. Co ważne, można na tej płaszczyźnie zdecydować się na rozmaite opcje. Wszak oferowane są między innymi oleje motocyklowe, samochodowe, jak i przekładniowe. Warto zatem mieć to zagadnienie na swojej uwadze. Co jeszcze jest oferowane? Dobrej jakości filtry samochodowe. Mają one zastosowanie w wielu istotnych sytuacjach. Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na filtry oleju, powietrza, paliwa, kabinowe itp. Tak samo, jak elementy do motocykli itp. Co jeszcze oferuje ta firma z Katowic? To także żarówki samochodowe, chemia samochodowa itp. Wyboru jest zatem sporo. Poza tym podmiot ATS gwarantuje atrakcyjne ceny. Jak już wiesz, od czasu do czasu są również oferowane rozmaite promocje.

https://ats-oleje.pl/

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.